Максим Обрізан

Максим Обрізан

Доктор філософії з економічної теорії, Університет Айови (США) 2003-2010


Maksym Obrizan homepage in English

Контактна інформація:

Київська Школа Економіки
вул. Дмитрівська 92-94,
Київ, 01135, Україна
Службовий телефон: (+38) 044 492 80 12
Електронна пошта: mobrizan@kse.org.ua або mobrizan@gmail.com
 
Я Максим Обрізан – один із небагатьох українських економістів зі справжнім американським науковим ступенем PhD in Economics, які працюють в Україні на постійній основі. На цьому сайті ви зможете знайти інформацію щодо мого викладання та досліджень. Мене цікавить економіка перехідних країн, макроекономіка, прикладна економетрика (зокрема, фінансова економетрика та прикладна економетрика в охороні здоров’я) та big data. Я також активно консультую в проектах міжнародної технічної допомоги та для приватних компаній, тому якщо у Вас є завдання по аналізу даних чи потрібна експертна оцінка, то я зможу допомогти. Моє повне резюме англійською мовою можна знайти на сторінці “Research”.

Зокрема, я пропоную короткострокові тренінги для бізнесу у компанії “Development Training & Consulting”, а також проводжу наукові дослідження та викладаю в Київській Школі Економіки. З січня 2013 року я співпрацюю запрошеним дослідником у галузі економіки охорони здоров’я в Університеті Дюйсбург-Ессена (Німеччина). З травня 2013 року я також викладаю Макроекономічну теорію та Фінансову економетрику на магістерській програмі ISET (Тбілісі, Грузія).

Ви можете ознайомитися з моїм профілем Google Scholar та цитуваннями, а також поточними дослідженнями на сторінці RePec. Крім того мої наукові роботи можна знайти в бібліографічних базах даних ORCID та Scopus, а перелік журналів, в яких я рецензую, на Publons.